לקוחות מספרים

 

חנה שוורץ, נשר:

הגעת אלי הביתה להעביר את הסדנה "הכינותי מראש", מאורגנת, ומאוד מוקפדת. העברת את הסדנה בצורה עניינית מאוד, ריתקת אותנו וגרמת לי לפחות לחשוב עוד יותר על מה שאני אוכלת. לימדת אותי את האיכויות של הדגן והקטניות ואיך להשתמש בהם בצורה הכי אפקטיבית וקלה. כפי שאמרתי בסדנה אני רוצה ללמוד איך להכין אוכל בצורה קלה ופעם בשבוע. בסוף הסדנה אמרתי גם שהסדנה היתה "הפשטות שבקלות" זה גם מה שרציתי ללמוד. הפשטות והקלות בבישול. זה מה שהצלחת להעביר לנו. מאוד נהניתי מהגישה שלך ואיך שהעברת את הסדנה בחיוך וברצינות רבה. תודה רבה מאוד.

נעה שטרייכמן:

השתתפתי בסדנת "איתחול לבריאות" בהנחיית סיגל ביצור, ויצאתי ממנה בהרגשה שאפשרי לי ופשוט לי לשנות הרגלי תזונה כדי לשמור על בריאותי. ועוד יותר- שווה לי עכשיו, לשנות הרגלים כי יש לי רצון להגיע ולבחור בכל בגד שארצה בלי מגבלת המידה ועודף משקל. הסדנה נתנה לי מוטיבציה לעשות זאת ואת הצעד הראשון לעשות. אני שמחה שזו הייתה סדנה בה השתתפו אחרות ששיתפו בפתרונות שהן מצאו לשימור הרגלים טובים לשמירת הבריאות, פתרונות שמתאימים לי אימצתי כבר מלמחרת הסדנה. והכל ברוח נעימה, מקבלת, מכבדת ומאפשרת.

הדבר החשוב ביותר שלמדתי מהסדנה הוא להתחיל בפעולה הראשונה, קטנה ככול שתהיה, למשל לסגל חזרה שתיית מים מרובה, וכמה פטנטים כדי לשמור ולהפוך אותה להרגל חדש. ובנוסף – תמונת עתיד שמייצרת לי את הרצון העז לשמור על בריאותי כדי להגיע ולהגשים אותה.

רינת פלאי:

סדנה כייפית, נותנת תחושה שקל לשפר ולשדרג את איכות החיים בצעדים קטנים וברורים. קיבלתי טיפים קטנים שעושים הבדל גדול.

בתיה בן-משה:

הגעתי לסדנא קצת סקפטית, בדיוק כמו בפרסומות. אפילו שהכרתי את סיגל, לא חשבתי שיש מה לחדש לי. אני חזקה בסוגי הדיאטות השונות, אבל הופתעתי. סיגל הפתיעה אותי בכך שזה בסדר ללכת צעד אחר צעד ואין צורך לשנות את כל חיי, אלא משהו אחד או שניים מההרגלים היומיים שלי. סיגל נתנה טיפים מעולים – שלא מצאתי באינטרנט  או בסוגי הדיאטות. והכי חשוב, אני לא עושה דיאטה, אלא משנה הרגלי תזונה … חשיבה חיובית. הדבר החשוב ביותר שלמדתי מהסדנה הם טיפים קלים להתחיל לשמור על הבריאות, ולהסתכל על מה מותר, והכי מפתיע היה שלהתחיל לאט ועם הרגל אחד או שניים ולא בדרסטיות כפי שאני תמיד הייתי עושה. ושזה לא דיאטה, אלא שינוי הרגלים בתזונה… שיובילו גם לתוצאות אבל בלי ההרגשה הכבדה של הדיאטה ושאני צריכה להוכיח את עצמי . תודה רבה סיגל.